Продукція

Ланцюгові пили

Ланцюгові пили

Ланцюгова пила - незамінний пристрій, що використовується для заготівлі дров на зиму, облаштування дачної території, будівництва будинків та підсобних приміщень, а також у туристичних походах та багатьох інших сферах діяльності. Цей зручний інструмент з успіхом замінив ручні пристрої, зробивши життя в приватному будинку значно комфортнішим. Купити ланцюгову пилку - означає раз і назавжди вирішити питання швидкого розпилювання деревини. Завдання, на які раніше доводилося витрачати довгі години, а то й дні, тепер вирішуються за лічені хвилини.

Для того щоб визначитися, який тип пристроїв вам підійде якнайкраще - з бензиновим або електричним двигуном - в першу чергу потрібно з'ясувати майбутній спектр робіт. Пила ланцюгова електрична підійде для використання всередині приміщення та неподалік будинку. Електропристрої, як правило, компактніші, тому з ними можна виконувати в тому числі і висотні роботи. А ось для валки дерев і різання колод подалі від джерела електроживлення знадобиться пила бензинова ланцюгова. Бензоінструмент дає більшу свободу пересування і, як правило, має більшу потужність, порівняно з електричними аналогами. Втім, у господарстві не завадять обидва типи — кожен для свого спектру завдань.

Ланцюгові пили - застосування

Купити якісну ланцюгову пилу можна для виконання таких робіт:

  • обрізання зайвих гілок у кроні – «омолодження» дерев;
  • розпилювання невеликих колод, колод, дощок, рейок та інших пиломатеріалів під час утилізації;
  • розпилювання деревини при виконанні теслярських та столярних робіт;
  • будівництво та демонтаж будівель з деревини, пінобетону та інших м'яких будматеріалів;
  • виготовлення дерев'яних скульптур із великих пнів та колод.

Яку вибрати ланцюгову пилу - бензинову чи електричну?

З бензиновим мотором інструменти потужніше та продуктивніше. Але головна вигода - автономність. Вони не залежать від зовнішнього джерела струму.

Застосування сучасних технічних рішень дозволило усунути ряд існуючих раніше недоліків бензомоторної техніки. Так, за допомогою хромованого покриття внутрішньої поверхні циліндра підвищена зносостійкість пари, що треться о циліндр-поршневі кільця і збільшений термін служби мотора.

Завдяки високій частоті обертання валу (10500-11500 об / хв) і наявності демпферних опор між руховим блоком і ручками вібраційне навантаження на руки оператора мінімальна. Сучасні глушники ефективно знижують шум двигуна.

Електричний двигун менше за вагою і працює майже беззвучно. Через відсутність вихлопу його можна застосовувати в мало провітрюваних приміщеннях.

Ручні електропили Кентавр оснащуються двигуном з поперечним розташуванням. Це зменшує загальну довжину, сприяє зменшенню ваги. Головне джерело незручностей при роботі електропилкою - довгий шнур, яким пила «прив'язана» до джерела струму.

Верстат для заточування ланцюгів – навіщо він потрібен?

Верстат для заточування ланцюгів – інструмент, який незамінний у господарстві, якщо ви часто користуєтесь бензопилою або електропилкою. Він заощадить ваші гроші - використовуючи його, вам не доведеться часто витрачатися на покупку нових ланцюгів для вашої пилки.

Верстат для заточування ланцюгів універсальний – за його допомогою можна заточувати практично будь-які ланцюги. Крім того, його можна використовувати як у домашньому господарстві, так і на будівництві, у майстернях та на заточних підприємствах. Цим інструментом легко користуватися – процес заточування ланцюгів за допомогою верстата не потребує додаткового використання вимірювальних приладів. Крім того, компактність інструменту та його невелика вага роблять верстат дуже зручним у використанні.

Де придбати ланцюгові пилки від виробника Кентавр?

Наявність бензопили або електропили значно полегшує завдання, пов'язані з обробкою дерев або заготівлею дров на опалювальний сезон. А заточувальний верстат не тільки зробить ланки знову гострими, як, наприклад, заточування напилком, але й відновить ланцюг при сильному зносі. Де придбати такий заточувальний верстат для ланцюгів та ланцюгові пилки KENTAVR?

Купити ланцюгові пилки Кентавр можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Техніка Кентавр – ваш надійний помічник довгі роки!

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!