Продукція

Бензопила ланцюгова Кентавр БП-4521ТН (k) (1ш+3ц)

Артикул: 53957

 • Ціна: 2 800 грн
* Рекомендована Роздрібна ЦінаТип двигуна 2-тактний
Робочий об'єм циліндра двигуна, куб. см 45
Потужність, к.с. (КВт) 2,8 (2,1)
Максимальна швидкість, об/хв 10500
Швидкість холостого ходу, об/хв 3200
Швидкість ланцюга, м/c 18
Довжина шини, дюйм 18
Кількість ланок ланцюга 72
Крок ланцюга, дюйм 0,325
Ширина паза шини, дюйм 0,058
Час спрацювання гальма ланцюга, с 0,12
Обсяг паливного бака, мл 550
Габарити упаковки, мм 495х280х285
Обсяг масляного бака, мл 260
Маса нетто / брутто, кг 7,8/8,5

Опис бензопили ланцюгової Кентавр БП-4521ТН

Надійна і потужна бензопила Кентавр БП-4521ТН призначена для швидкого та ефективного спилювання сухостою, кущів, гілок, а також валки невеликих дерев і розпилювання їх на колоди.

Двигун зі збільшеним моторесурсом (завдяки хромованому циліндру), легкий старт, сучасна антивібраційна система, яка складається з ефективних демпферних опор, ефективне гальмо ланцюга забезпечать надійність виробу, зручність у роботі, а також точне і швидке розпилювання деревини. Потужність двигуна становить 2,8 к.с., максимальна частота обертання – 10500 обертів за хвилину, що цілком достатньо для виконання на присадибній ділянці робіт будь-якої складності.

Для швидкого та ефективного розпилювання деревини використовується 18-дюймові шина і ланцюг. Даний показник – ідеальний для виконання робіт у побуті, в тому числі і з деревиною великої щільності та діаметру. Відмінною особливістю даної моделі є наявність в комплекті поставки 1 шини і 3 ланцюгів.

Для заправки бензопили паливом і маслом використовуються баки, місткістю 550 мл і 260 мл, відповідно. Дані показники дозволяють протягом тривалого часу працювати виробом без необхідності дозаправки. Для ефективного відведення відпрацьованих газів конструкцією глушника передбачено дві вихлопні труби.

Бензопила Кентавр БП-4521ТН обладнана системою автоматичного змащування ланцюга і шини, що складається з регульованого масляного насоса, завдяки чому забезпечується збереженість від передчасного зносу та корозії. Завдяки тому, що кришка повітряного фільтра фіксується одним гвинтом-баранчиком, забезпечується швидкий доступ до фільтра у разі його огляду та обслуговування.

Комплектом поставки бензопили Кентавр БП-4521ТН передбачені: 1 шини, 3 ланцюгів, зубчастий упор, ємність для приготування паливної суміші, свічковий ключ, надфіль, а також комплект інструмента і монтажних виробів.

Розвернути

Особливості моделі Кентавр БП-4521ТН:

 • дві шини і два ланцюга в комплекті поставки;
 • хромований циліндр;
 • легкий старт;
 • висока швидкість ланцюга;
 • регульований масляний насос;
 • сучасна антивібраційна система;
 • ефективне аварійне гальмо ланцюга;
 • швидкий доступ до повітряного фільтра;
 • глушник з двома вихлопними трубами;
 • 18-дюймові шина і ланцюг;
 • прокладка на повітряному фільтрі.

Немає опису

Написати відгук

Новинки

Акційні товари

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!