Завантажити прайс

Категорії

03.11.2014 Нова модельна серія автоматичних масок зварювальника ТМ "Кентавр"

Торгова марка "Кентавр" представляє вашій увазі чотири нові моделі автоматичних зварювальних масок-хамелеон: СМ-301, СМ-302Р, СМ-303Р, СМ-304РС, які розроблені з урахуванням останніх досягнень в області електроніки, ергономіки та безпеки.

Немає необхідності вмикати і вимикати маску, виріб завжди готовий до використання – досить правильно відрегулювати наголовник, встановити необхідну для роботи чутливість світлофільтра, а також встановити ступінь затемнення і затримку просвітлення.

Завдяки високій якості матеріалу нові моделі зварювальних маскок-хамелеон забезпечують надійний захист очей зварювальника від ультрафіолетових і інфрачервоних променів. Крім цього, СМ-302Р, СМ-303Р, СМ-304РС ТМ "Кентавр" мають додаткову функцію, призначення якої – забезпечувати захист обличчя користувача під час виконання робіт з різання та шліфування металу.

Новинки мають високу ступінь затемнення і час спрацьовування світлофільтра. Ступінь затемнення світлофільтра можна встановлювати в межах: для моделей СМ-301, СМ-302Р, СМ-303Р – DIN 9-13, для моделі СМ-304РС – DIN 5-8, DIN 9-13. В режимі очікування для всіх моделей ступінь затемнення світлофільтра становить DIN 4. Час спрацьовування світлофільтра нової модельної серії масок-хамелеонів становить 0,033 с (один з кращих показників серед конкурентів на ринку зварювального обладнання), а затримки – 0,1-1,0 с.

Корпус масок виготовлений з ударостійкого і вогнетривкого (жароміцного) матеріалу: моделей СМ-301, СМ-302Р – з поліпропілену, моделей СМ-303Р, СМ-304РС – з нейлону. За рахунок невеликої ваги та ергономічного дизайну мінімізується навантаження на шию користувача і знижується стомлюваність в процесі тривалої роботи, що, однозначно, по достоїнству буде оцінено користувачами.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element