Завантажити прайс

Категорії

Про компанію

Торгова марка «Кентавр» уже добре відома на ринку України. На сьогоднішній день асортимент ТМ «Кентавр» нараховує сотні позицій будівельної та садово-паркової техніки, а також електротехнічного обладнання. 

Вся продукція ТМ «Кентавр» позиціонується як техніка з найкращим співвідношенням ціни та якості, що дозволяє їй впевнено займати провідні позиції в найбільш затребуваних нішах українського ринку.

В даному каталозі представлені асортиментні лінійки будівельного устаткування (бетонозмішувачі, віброплити та вібротрамбовки, зварювальні апарати), садово-паркова техніка - ланцюгові електропили і бензопили, мотокоси і електрокоси, допоміжне обладнання і інструменти (бензинові та дизельні двигуни, мініелектростанції різної потужності, компресори, зарядні та пуско-зарядні пристрої) та інша техніка, необхідна у професійній діяльності та в побуті.

Особливу увагу ТМ «Кентавр» приділяє надійності і якості своєї продукції. На весь асортимент надається гарантія, яка підтримується спеціалізованими сервісними центрами на всій території України.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element