Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Максимальна потужність, к.с./кВт
1329
1330
1333
1334
Стартер
1355
1356
Розмір транспортних коліс
1357
1358
1359
Максимальна ширина захвату грунтофрези, мм
1345
1346
1344
Споряджена вага з грунтофрезою, кг
1349
1351
1353
1354
Сортувати за:

Дизельні мотоблоки з повітряним охолодженням

Для обробки ґрунту, догляду за рослинами, збирання врожаю використовують безліч сільськогосподарських інструментів: ґрунтозачепи, культиватори, підгортальники, плуги, ґрунтофрези, картоплекопачі, сівалки зернові та овочеві, косарки, причепи та ін. Щоб не оснащувати кожен механізм мотором, колесами, органами керування, інженери створили мотоблок. А більшість сільськогосподарських інструментів роблять знімними.

Їх назвали навісним (причіпним) обладнанням.

Головне призначення мотоблока — привести в дію основне або змінне (навісне, причіпне) сільськогосподарське обладнання. Мотоблок годиться для обробки малих та середніх ділянок землі. Завдяки компактності він може працювати на ґрунті з досить складним рельєфом і навіть між деревами — там, де не пройде трактор.

Якщо ви не плануєте обробляти землю кожного дня з ранку до вечора, краще купити дизельний мотоблок (повітряне охолодження). Двигун з повітряним охолодженням простіший в експлуатації, а також має меншу вагу, ніж оснащений рідинним охолодженням. Дизель стабільно працює у всьому діапазоні швидкостей та забезпечує добру тягу навіть на низьких обертах.

Дизельні мотоблоки ТМ Кентавр досить прості за конструкцією, характеризуються високою надійністю і продуктивністю. Їхнього тягового зусилля вистачає на все: для роботи плугів, ґрунтофрез, підгортальників, культиваторів, картоплекопачів, роторних косарок, сівалок із можливістю внесення добрив та іншого оснащення.

З обробкою городу в 10–15 соток чудово впорається мотоблок дизельний потужністю 5 к. с. А для виконання робіт на великій ділянці йому просто знадобиться більше часу. Серед дизельних мотоблоків з повітряним охолодженням ТМ Кентавр є й досить потужні — 12 к. с.; за тяговим зусиллям вони наближаються до невеликих колісних тракторів.

Тривалий моторесурс агрегатів гарантується доброю комплектацією. Двигуни оснащені ефективними повітряними фільтрами — багатоступеневими циклонними. Прозорий циклон дає змогу ефективно контролювати ступінь забрудненості. Це забезпечує добре очищення повітря та захищає циліндри від абразивних часток.

Відповідно масштабам того чи іншого господарства дизельні мотоблоки ТМ Кентавр оснащуються фрезами із шириною захвату від 580 до 1400 мм. Вони можуть дати високу швидкість обертання фрези — від 90 до 150 об/хв. Водночас глибина розпушування сягає 200 мм. Це дає змогу якісно та швидко за один прохід обробити ділянку.

Ведучі колеса позбавляють необхідності штовхати агрегат вручну під час виконання будь-яких сільськогосподарських робіт. Коробки передач мають дві передачі вперед і одну назад, дають змогу вибрати оптимальну швидкість руху: від неспішної, як у пішохода, до 13 км/год. Це допомагає якісно виконати роботу або швидко буксирувати причіп із зібраним урожаєм.

Протектор «ялинка» із великими ґрунтозачепами дає добре зчеплення з землею та чудову прохідність навіть на слабких і мулистих ґрунтах.

Низьке розташування центру мас надає дизельним мотоблокам ТМ Кентавр виняткової стійкості, запобігає перекиданню на схилах.
Ручні та електричні стартери забезпечують легкий запуск мотора та можливість працювати навіть у холодну погоду.

Дизельний мотоблок ТМ Кентавр можна повернути або розвернути практично на одному місці. Добре центрування дає легку керованість. Наявні на мотоблоках ТМ Кентавр регулювання керма за висотою, ергономічне розміщення органів керування дають змогу працювати тривалий час, не відчуваючи втоми.

Для захисту від випадкового дотику й опіку глушники оснащені захисними кожухами. Наявність блокування заднього ходу також сприяє безпечній роботі.

У конструкції дизельних мотоблоків ТМ Кентавр є все необхідне й немає нічого зайвого. Завдяки цьому вони мають найважливішу якість — високу функціональність.

Позитивно характеризує мотоблоки дизельні ціна — ще один дуже істотний чинник. Вона незрівнянно менша, ніж у трактора. До цієї переваги треба додати мале споживання палива й низькі витрати на обслуговування. Тому дизельний мотоблок ТМ Кентавр значно доступніший і вигідніший за трактор.

Купити мотоблок дизельний ТМ Кентавр можна як безпосередньо в точках продажу, так і зайшовши на сайт офіційного партнера https://romb.ua/.

Придбавши дизельний мотоблок ТМ Кентавр, ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко вдається обробити ділянку, не витрачати на це час з ранку до ночі. А якщо є замовлення від сусідів, то власник мотоблока ТМ Кентавр — серйозний конкурент тому, у кого є трактор. На мотоблоках також можна професійно працювати у великих городніх, садових, тепличних комплексах

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!