• УКР
 • УКР
Продукція

Компресор Кентавр КП-5030В2

Артикул: 51103

 • Ціна: 7 700 грн
* Рекомендована Роздрібна ЦінаТип компресора Поршневий
Форм-фактор Пересувний
Продуктивність, л/хв 420
Максимальний тиск, атм 8,0
Тип двигуна Електродвигун
Максимальна споживана потужність, к.с. (КВт) 3,0 (2,3)
Система пуску двигуна Редукційний клапан
Тип приводу Прямий
Кількість циліндрів/ступенів 2
Напруга живлення, В 220
Частота струму, Гц 50
Число фаз
Розташування ресивера
Обсяг ресивера, л 50
Охолодження
Рівень шуму, дБ
Габарити паковання, мм 690х350х695
Вага, кг 37,5

Опис компресора Кентавр КП-5030В2

Компресор поршневий повітряний Кентавр КП-5030В2 представляє собою енергетичний агрегат, призначений для стиснення та подачі повітря під високим тиском. Дана модель, продуктивність якої становить 420 літрів за хвилину, може використовуватися як в домашніх умовах, так і в невеличких майстернях в якості джерела енергії для інструментів і спеціального обладнання. Крім цього, приєднавши до компресора повітряного КП-5030В2 ТМ "Кентавр" спеціальні насадки, можна виконувати роботи з миття, продувки чи фарбування.

Для нагнітання повітря в ресивер, об'єм якого становить 50 літрів, використовується надійний двигун з двома робочими циліндрами, розташованими V-подібно. Таким чином, в рази підвищується продуктивність компресора. Акцентуємо вашу увагу на тому, що двигун забезпечений захистом від перегрівання та перевантаження, що в свою чергу подовжує термін експлуатації виробу. Максимальна споживана потужність виробу становить 3,0 к.с. або 2,3 кВт.

Тиск в ресивері регулюється за допомогою регулятора. Для точного визначення тиску повітря як в самому ресивері, так і на виході, використовується манометр.

Робота компресора Кентавр КП-5030В2 здійснюється в автоматичному режимі. Після того, як тиск повітря в ресивері досягне максимального значення 8 атм., система автоматики зупинить роботу виробу. Компресор увімкнеться автоматично у разі зниження тиску повітря до мінімального встановленого рівня 6 атм. За необхідністю, яка обумовлена робочим процесом, встановлені виробником максимальне і мінімальне значення тиску можна змінювати самостійно. Для зливання конденсату з ресивера використовується спеціальний клапан.

Компресор поршневий повітряний КП-5030В2 ТМ "Кентавр" надто простий в експлуатації й обслуговуванні. Транспортувальні колеса і ергономічна рукоятка роблять переміщення компресора легшим і зручнішим, а опорна ніжка забезпечить стійке положення агрегату на поверхні.

В комплект поставки компресора входять повітряний фільтр, штуцер для відведення газів з картера повітряного насоса, демпферна опора, транспортувальні колеса, а також детальне керівництво користувача.

На дану модель виробником встановлена гарантія 12 місяців, яка діє на всій території України.

Розвернути

Особливості моделі Кентавр КП-5030В2:

 • об'єм ресивера – 50 л;
 • два робочих циліндра, розташованих V-образно;
 • захист двигуна від перевантаження;
 • захист двигуна від перегрівання;
 • регулятор тиску;
 • манометр тиску в ресивері;
 • манометр тиску на виході;
 • швидкознімне з'єднання;
 • транспортувальні колеса;
 • якісне керівництво користувача.

Написати відгук

Новинки

Акційні товари

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!