Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Ліска для мотокос

На перший погляд, проста мотокоса, насправді, досить складний пристрій, що складається з набору механічних вузлів і елементів. І навіть така деталь, як ліска для тримера є важливою частиною інструменту. Укладена в триммер ліска виконує роль ріжучого інструменту, діаметр якого починається з 2,4 мм і досягає 3 мм нейлонового матеріалу, який під дією обертання на великій швидкості зрізає об'єкти, що потрапляють: траву, сухе бур'ян, молоді пагони кущів.

Основні критерії вибору ліски для тримера

Ліска для мотокоси підбирається в залежності від типу виконуваних робіт і може справлятися з різними типами рослинності. Чим більше кутів і гострих крайок має переріз, тим рівнішим буде зріз трави. Цей момент важливіший при заготівлі сіна, ніж при корекції газону. Залежно від форми перерізу розрізняють:

  • круглі - підходять для трави і вважаються універсальними, проте робота з ними буде найбільш галасливою;
  • зірочки – дозволяють дбайливо косити молодий газон, але в цьому випадку ширину потрібно брати трохи меншу, ніж допускається максимально характеристиками тримера;
  • квадратні - відмінно справляються не тільки з травою, але і з твердими стеблами та сухостоєм, підходять для бур'янів.

Якого діаметру підібрати ліску для мотокоси?

Лісочка для тримера підбирається залежно від потужності мотокоси. У продажу представлені нитки діаметром від 2,4 до 3 мм:

  • електричні тримери малої потужності (до 2 кВт) можуть успішно працювати з кордом мінімальної товщини (2 мм);
  • акумуляторні та мережеві моделі потужністю 500 Вт оснащуються ліскою 2,2-2,6 мм;
  • потужні бензинові мотокоси можуть працювати з діаметром 2,4-4 мм, залежно від рослинності, що скошується.

Вибираючи ліску для мотокоси, варто враховувати, що інформація про допустимий діаметр і форму нитки вказується в інструкції до інструменту та на шпульці котушки.

Правила використання ліски для мотокоси

Ось кілька порад та нюансів з експлуатації, про які має знати кожен оператор бензокоси:

  • снасть має ідеально підходити до котушки за параметрами. Якщо корд занадто великий, то непорівнянність потужності інструменту з параметрами волосіні приведе до поломки агрегату. Занадто маленький варіант неприйнятний до використання, так як спровокує заплутування всередині котушки і також призведе до поломки робочого вузла або тримера;
  • використовуйте волосінь за призначенням – діаметр струни повинен відповідати покладеній на нього роботі;
  • косити високе бадилля потрібно за правилами, починаючи делікатно з верхівки, потім – середня частина і лише тоді вже знизу стебла. Інакше триммер перевантажиться, а редуктор може зовсім зламатися;
  • не вводіть в експлуатацію ліску, що скоро закінчиться (краще скористатися новим екземпляром корду). Подібні експерименти та недоречна економія можуть плачевно закінчитися для котушки, редуктора, і всієї бензокоси.

Де купити мотокоси від виробника Кентавр?

Ліска є одним з головних елементів садового тримера. Саме завдяки ній відбувається акуратне зістригання трави. Ліска для мотокоси буває різних видів, форм та обсягів. Вибір того чи іншого типу волосіні значною мірою відбивається на продуктивності садово-паркового інструменту. Де купити якісну волосінь для мотокоси?

Купити ліску для тримера Кентавр можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З аксесуарами для мотокос Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко і не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!