Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Продуктивність, м3/год
1293
1295
1296
Діаметр вхідного патрубка, мм/дюйм
1301
1302
1303
Діаметр вихідного патрубка, мм/дюйм
1316
1317
1319
Висота підйому, м
1306
1311
Сортувати за:

Мотопомпи дизельні

Дизельна мотопомпа – це насос для перекачування різних рідин, що приводиться в дію двигуном внутрішнього згоряння. Основна її перевага - це незалежність від джерел електроживлення та мобільність. Відкачування води з басейну, забезпечення поливання саду, питання осушення затопленого котловану, викачування брудної води – лише невеликий список областей застосування дизельної помпи.

Як працює мотопомпа

Мотопомпи продуктивно працюють у будь-яких умовах. Вони стійкі і на твердій поверхні, і грунті. Конструкція їх компактна та ретельно продумана. Міцна металева рама поєднує дві основні складові: насос і двигун з баком для палива. Рама – багатофункціональна. Вона служить захистом від ударів, надає міцності та стійкості при установці, забезпечує комфортне перенесення.

До вхідного та випускного патрубків приєднуються шланги. На вході завжди встановлюється фільтр, який затримує частинки бруду. Отвори фільтра бувають різних розмірів, залежно від того, яку воду пропускає помпа – чисту або з домішками. Обертальний момент двигуна передається на крильчатку. Вона створює відцентрову силу та всмоктує воду, а потім подає її на потрібну висоту.

Головні переваги мотопомпи

 • мобільність – такий пристрій легко переміщувати у потрібне місце;
 • автономність роботи – мотопомпа не вимагає підключення до мережі;
 • висока продуктивність та широкий функціонал;
 • простота експлуатації – достатньо заправити пристрій, а потім увімкнути його;
 • недороге обслуговування.

Дизельна мотопомпа – застосування

Мотопомпи дизельні розраховані для використання навіть у найсуворіших умовах та агресивному середовищі. Всі дизельні помпи відрізняються великим моторесурсом двигуна та часом безперервної роботи. Плюс мотопомп на дизельному паливі є низька витрата палива. Крім того, не для кого не секрет, що бензин коштує дорожче за дизельне паливо, а це робить дизельні помпи вдвічі економічнішими за бензинові.

Мотопомпи з дизельними двигунами більше розраховані для професійного використання, де потрібна робота на зношування та великий ресурс мотора. Крім того, при практично рівній вартості дизельне паливо краще, тому що довго зберігає свої властивості в баку мотопомпи протягом півроку. Не потрібно щомісяця запускати генератор та замінювати дизель.

Вибір дизельної помпи - що важливо?

Якщо вас зацікавила дизельна помпа, варто звернути увагу на ряд найважливіших параметрів:

 • продуктивність – мотопомпа продуктивністю до 30 кубометрів на годину підійде для поливу рослин на невеликій дачній ділянці. Потужності до 60 кубометрів на годину буде достатньо для відкачування води з басейну, більше 60 кубометрів – для відкачування води з котлованів;
 • матеріал крильчатки – пластик, метал. Моделі із пластиковими деталями можуть використовуватись тільки для чистої води. Чавунна крильчатка більш довговічна та продуктивна;
 • витрата палива – оптимальна величина для домашнього використання – менше 1 літра на годину, для професійного – не більше 3 літрів на годину;
 • потужність двигуна – 5 кВт достатньо, щоб прокачувати чисту та трохи забруднену воду;
 • глибина всмоктування – середнє значення для напівпрофесійного використання – 6-8 метрів;
 • обсяг паливного бака - що більший цей параметр, тим довше зможе працювати пристрій без дозаправки.

Чому варто вибрати дизельну мотопомпу Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійної мотопомпи, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості дизельної мотопомпи KENTAVR:

 • компактність;
 • потужний надійний двигун внутрішнього згоряння;
 • ручний та електричний стартери;
 • отвір для добавки мастила при холодному запуску двигуна;
 • мала витрата палива;
 • тривалий час безперервної роботи;
 • датчик низького рівня масла у картері двигуна;
 • висота підйому рідини до 25 м, а глибина забору до 7 м.

Де придбати мотопомпу від виробника Кентавр?

Дизельна мотопомпа - потужний насос із двигуном, який не залежить від джерела електроенергії та здатний перекачувати великі обсяги води на значну відстань. За допомогою мотопомпи можна відкачати воду з басейну, колодязя або водоймища, полити ділянки з квітами та іншими рослинами, відкачати каналізацію. Де придбати таку універсальну мотопомпу?

Купити дизельну помпу Кентавр можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Дизельні мотопомпи Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!