Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Тип помпи
1288
Продуктивність, м3/год
1296
1297
Діаметр вхідного патрубка, мм/дюйм
1303
Діаметр вихідного патрубка, мм/дюйм
1319
Висота підйому, м
1304
Сортувати за:

Мотопомпи бензинові

Бензинова мотопомпа – це відцентровий насос, оснащений двигуном внутрішнього згоряння. Основне її призначення - перекачування води та різних рідин. Водяна помпа незамінна на дачі для поливу саду та городу, подачі та відкачування води, організації водопостачання у господарстві.

Як працює мотопомпа

Мотопомпи продуктивно працюють у будь-яких умовах. Вони стійкі і на твердій поверхні, і грунті. Конструкція їх компактна та ретельно продумана. Міцна металева рама поєднує дві основні складові: насос і двигун з баком для палива. Рама – багатофункціональна. Вона служить захистом від ударів, надає міцності та стійкості при установці, забезпечує комфортне перенесення.

До вхідного та випускного патрубків приєднуються шланги. На вході завжди встановлюється фільтр, який затримує частинки бруду. Отвори фільтра бувають різних розмірів, залежно від того, яку воду пропускає помпа – чисту або з домішками. Обертальний момент двигуна передається на крильчатку. Вона створює відцентрову силу та всмоктує воду, а потім подає її на потрібну висоту.

Головні переваги мотопомпи

 • мобільність – такий пристрій легко переміщувати у потрібне місце;
 • автономність роботи – мотопомпа не вимагає підключення до мережі;
 • висока продуктивність та широкий функціонал;
 • простота експлуатації – достатньо заправити пристрій, а потім увімкнути його;
 • недороге обслуговування.

Бензинова мотопомпа – застосування

Перед придбанням насоса треба чітко уявляти які об'єми води він перекачуватиме і в яких цілях використовуватися. Якщо в перспективі лише подача води на ділянку для поливу, то найоптимальнішим варіантом є бензинова мотопомпа. Дизельні помпи довговічні та відрізняються великою потужністю, але необхідності їх застосування на невеликій присадибній ділянці немає.

Мотопомпа для води бензинова чудово впорається не тільки із зрошенням, але й іншими завданнями. Двигун у неї досить потужний, щоб перекачувати великий об'єм рідини при значній швидкості. Агрегат може працювати як із чистою водою, так і слабозабрудненою.

Мотопомпа бензинова, призначена для перекачування води, дуже проста в обслуговуванні і не вимагає спеціальних знань та навичок. А невеликі розміри та незначна вага дозволяють її легко переміщати у будь-яке необхідне місце на ділянці. Мотопомпа бензинова для води значно полегшить роботи з поливу городу або водопостачання будинку.

Вибір бензопомпи - що важливо?

Якщо вас зацікавила бензинова помпа, варто звернути увагу на ряд найважливіших параметрів:

 • продуктивність – мотопомпа продуктивністю до 30 кубометрів на годину підійде для поливу рослин на невеликій дачній ділянці. Потужності до 60 кубометрів на годину буде достатньо для відкачування води з басейну, більше 60 кубометрів – для відкачування води з котлованів;
 • матеріал крильчатки – пластик, метал. Моделі із пластиковими деталями можуть використовуватись тільки для чистої води. Чавунна крильчатка більш довговічна та продуктивна;
 • витрата палива – оптимальна величина для домашнього використання – менше 1 літра на годину, для професійного – не більше 3 літрів на годину;
 • потужність двигуна – 5 кВт достатньо, щоб прокачувати чисту та трохи забруднену воду;
 • глибина всмоктування – середнє значення для напівпрофесійного використання – 6-8 метрів;
 • обсяг паливного бака - що більший цей параметр, тим довше зможе працювати пристрій без дозаправки.

Чому варто вибрати бензинову помпу Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійної мотопомпи, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості бензинової мотопомпи KENTAVR:

 • потужний надійний двигун внутрішнього згоряння;
 • низькі рівні вібрації та шуму під час роботи;
 • підвищена продуктивність водяного насосу;
 • ефективна система повітряного охолодження;
 • датчик низького рівня масла у картері;
 • низька витрата палива;
 • висота підйому рідини до 30 м, а глибина забору до 8 м.

Де придбати мотопомпу від виробника Кентавр?

Сучасна мотопомпа – потужний насос із бензиновим двигуном, яка не залежить від джерела електроенергії. Вона компактна і здатна перекачувати великі обсяги води на відстань. За допомогою мотопомпи можна відкачати воду з басейну, колодязя або водоймища, полити ділянки з квітами та іншими рослинами, відкачати каналізацію. Де придбати таку універсальну мотопомпу?

Купити бензинову помпу Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Бензопомпи Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!