Завантажити прайс

Категорії

Зварювальні апарати інверторного типу Кентавр СВ-180А, СВ-200А, СВ-215А

Зварювальні апарати інверторного типу СВ-180А, СВ-200А, СВ-215А торгової марки Кентавр – високоякісні пристрої, призначені для ручного дугового зварювання в режимі ММA штучним електродом діаметром від 1,6 до 4,0 мм.

СВ-180А

Конструкція моделей Кентавр СВ-180А, СВ-200А, СВ-215А заснована на передових інверторних технологіях, що дозволяє навіть користувачеві, який не має високої кваліфікації, досить швидко та без будь-яких труднощів отримати надійне зварювальне з'єднання.

Зварювальні апарати інверторного типу СВ-180А, СВ-200А, СВ-215А мають сучасний зовнішній вигляд (пластикова ергономічна панель), а також високі показники тривалості вмикання на максимальному струмі (60%) та ККД (85%).

СВ-200А

Моделі Кентавр СВ-180А, СВ-200А, СВ-215А можна сміливо вважати одними з найлегших пристроїв у своєму класі. Дані зварювальні інвертори дуже компактні, що в свою чергу робить їх мобільними і зручними під час виконання зварювальних робіт у важко доступних місцях та на висоті, до того ж не виникають проблеми у виборі їх місця зберігання.

Відмінною рисою цих моделей є наявність функції «антизалипання» («Anti Sticking»). Якщо сталося коротке замикання (електрод доторкнувся до зварювальної поверхні), повністю вимикається подача струму, при цьому електрод не буде грітися і не прилипне до деталі, яка підлягає зварюванню.

СВ-215А

До переваг зварювальних інверторів СВ-180А, СВ-200А, СВ-215А слід також віднести здатність функціонувати за умов зниження напруги в електромережі до 180В, мінімальне споживання електричної енергії, легке підпалювання дуги і стабільне її горіння, відсутність стрибкоподібних змін напруги в електромережі. Якісне формування зварювального шва і відсутність бризок розплавленого металу забезпечують економію штучних електродів в межах 8-10 %, а також істотно знижують витрати на механічну обробку зварювального шва.

На фоні компаній-конкурентів, що займаються виробництвом зварювальних інверторів, моделі СВ-180А, СВ-200А, СВ-215А виділяються наявністю в комплекті поставки мідних зварювальних кабелів і потужного електродотримача (300А). Довжина кабелю електродотримача становить 2 метри, довжина затиску «маса» – 1,5 метра.

На фоні всіх цих переваг зварювальні апарати інверторного типу Кентавр СВ-180А, СВ-200А, СВ-215А, безумовно, стануть ідеальним варіантом як для зварювальників-початківців, так і для майстрів своєї справи.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element