Завантажити прайс

Категорії

18.03.2016 Мотокоси ТМ "Кентавр" – сучасний дизайн в симбіозі з відмінними робочими характеристиками!

Мотокоси торгової марки "Кентавр" – ідеальні помічники на прибудинковій території, в садку, а також на дачі, де використання газонокосарки не приносить бажаного результату. Дані представниці садово-паркової техніки здатні швидко а, найголовніше, ефективно викосити траву на невеликій території: біля дерев, кущів, парканів, стовпів, а також зрізати очерет, бур'ян чи чагарник, діаметр стовбурів яких не перевищує 20 мм.

Асортиментний ряд мотокіс ТМ "Кентавр" складається з моделей серій "М" і "Т", що включають в себе, в загальній складності, 9 моделей. Серія "Н" – це моделі МК-4324Н, МК-4324НК, МК-5232Н, МК-5232НК, серія "Т" – МК-4331Т, МК-4331ТК, МК-5236Т, МК-5236ТК, МК-5240ТК. Мотокоси ТМ "Кентавр" – це сучасний дизайн в симбіозі з відмінними робочими характеристиками. Всі вироби комплектуються виключно якісними частинами та деталями, які відрізняються підвищеною комфортністю в роботі, а також простотою в обслуговуванні. Мотокоси забезпечені надійними бензиновими двотактними двигунами потужністю від 2,4 к. с. до 4 к. с., посиленим ручним стартером, міцної алюмінієвою цілісної штангою, зручними рукоятками і т. п.

Особливої уваги заслуговують мотокоси серії "Т", які спеціально розроблені з урахуванням запитів споживачів та володіють перевагами, які впливають на продуктивність роботи. Ця модельна серія має функцію «легкий старт», забезпечена редуктором зі збільшеним терміном експлуатації, спеціальною муфтою з двома якісними підшипниками, що дозволило в рази знизити рівень вібрації та збільшити термін служби вузла. В конструкції двигуна об'єднані найкращі світові технології. Що важливо, циліндр має подвійне хромування, завдяки чому суттєво підвищується зносостійкість циліндро-поршневої групи.

Родзинкою моделей МК-4331Т, МК-4331ТК, МК-5236Т, МК-5236ТК, МК-5240ТК є їх нова колірна гамма – темно-сірий і жовтий кольори. У свою чергу в корпусі моделі МК-5240ТК домінує жовтий колір. Також відзначається і міцна красива кольорова упаковка, в якій поставляються мотокоси серії «Т». Що характерно, кожна модель має свій особистий серійний номер, який лазером вигравіруваний на корпусі силового агрегату.

В комплекті поставки є все необхідні належності для ефективного та безпечного використання і обслуговування мотокіс.

На всі частини і деталі мотокіс ТМ "Кентавр" поширюється абсолютна гарантія 1 рік, яка діє на всій території України.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element