Завантажити прайс

Категорії

16.03.2016 Електрокоси ТМ "Кентавр" – надійність і якість як гарантія успіху!

До вашої уваги пропонуємо дві досить-таки цікаві моделі електричних кіс ТМ «Кентавр» – СК-1238Е і СК-1438Е, які здатні перетворити роботу на вашій садовій ділянці в суцільне задоволення.

Дані моделі є представницями нового покоління электрокіс, що підтверджується високою якістю виконання, надійними комплектуючими, комфортом та безпекою експлуатації, а також багатою комплектацією. Електрокоси СК-1238Е і СК-1438Е ТМ «Кентавр» мають переваги, які притаманні лідерам сучасного ринку садово-паркової техніки. Так, вироби комплектуються високопотужними електричними двигунами (модель СК-1238Е – 1200 Вт, модель СК-1438Е – 1400 Вт), обмотки ротора і статора яких виготовлені із 100% міді, посиленим валом, який забезпечує додаткову міцність конструкції, а також зручними регульованими рукоятками. Окремої уваги заслуговує якість складання – всі частини і деталі підігнані один до одного ідеально.

Працювати электрокосами досить комфортно, не відчуваючи при цьому втоми на протязі досить тривалого періоду часу. Для забезпечення надійного контролю над інструментом на основній рукоятці присутня м'яка прогумована накладка. Виходячи з переваг та фізичних даних користувача, можна змінювати висоту і кут повороту додаткової D-подібної рукоятки. Дуже важливо – у обох моделей низькі рівні шуму та вібрації.

Щоб не травмуватися у разі потрапляння ножа або ліски на сторонні предмети з подальшим відскоком в бік користувача, конструкцією передбачений великий захисний кожух, виготовлений із міцного пластику.

Для зручності транспортування штанга моделі Кентавр СК-1238Е має просту складану конструкцію – в лічені секунди электрокоса буде складена і поміщена, наприклад, в багажник автомобіля. У свою чергу штанга у моделі СК-1438Е цілісна посилена, що забезпечує додаткову міцність конструкції даної моделі.

Електрокоси СК-1238Е і СК-1438Е ТМ «Кентавр» мають багату комплектацію, яка включає: наплічний ремінь, ріжучий ніж, шпулю з ліскою, великий захисний кожух і зручні захисні окуляри, а також сумку ЗІП з логотипом торгової марки.

Що важливо, на всі частини і деталі поширюється абсолютна гарантія 1 рік, яка діє на всій території України.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element