Завантажити прайс

Категорії

11.03.2016 Нові моделі мотоблоків торгової марки "Кентавр"

На ринку мінісільгосптехніка представлені дві нові моделі мотоблоків ТМ "Кентавр", які за якістю виконання і продуктивності здатні зайняти гідну нішу. Мова йде про недорогі моделі, що володіють великою потужністю двигуна, МБ 2071Б і МБ 2091Б.

Ці мотоблоки спеціально розроблені для тієї категорії користувачів, яким вкрай необхідно виконувати регулярні роботи по догляду за своїми присадибними, садовими або городніми ділянками. За допомогою цих моделей можна виконувати широкий спектр сільськогосподарських і транспортних робіт, таких як фрезерування, культивування, оранка середніх і легких ґрунтів, боронування, міжрядний обробіток посадок і посівів, прибирання коренеплодів, косіння трав, транспортування вантажів і багато інших.

Головним достоїнством мотоблоків МБ 2071Б і МБ 2091Б ТМ "Кентавр" виступає механічна зубчаста коробка перемикання передач, яка має 2 швидкості вперед і одну назад. У режимі першої швидкості мотоблок з легкістю тягне плуг або причіп, "акуратно" обертає ротор ґрунтофрези зі швидкістю від 130 до 150 об/хв, що дає можливість без зусиль заглибитися в ґрунт на 10-30 см і досконально її "перелопатити". А в режимі другої швидкості ротор ґрунтофрези так розкручується, що культивований родючий верхній шар ґрунту розпушується і ділиться на дрібні грудочки, при цьому збагачується киснем і ретельно позбавляється від бур'яну.

Потужність двигуна моделі МБ 2071Б ТМ "Кентавр" становить 7,0 к.с., а максимальна частота обертання коленвала - 3600 об/хв. У свою чергу в моделі МБ 2091Б дані показники рівні 9,0 к.с. і 3600 об/хв, відповідно. Варто відзначити, що при таких параметрах агрегати з легкістю впораються практично з будь-яким поставленим завданням навіть в самих екстремальних умовах роботи. Також важливим фактором новинок є система регулювання керма по висоті, що дозволить мотоблокам підлаштуватися під користувача будь-якого зросту.

Мотоблоки МБ 2071Б і МБ 2091Б ТМ "Кентавр", які втілили в себе оптимальні показники ціни, продуктивності в роботі, надійності і простоті в обслуговуванні, по праву належать до категорії продукції "Надійна техніка".

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element