Завантажити прайс

Категорії

23.02.2016 Мотокоси і електрокоси ТМ "Кентавр" – незамінні помічники на присадибній ділянці

Зима вже невблаганно наближається до завершення і своєї теплою погодою начебто нагадує нам, що саме зараз необхідно готуватися до нового дачного сезону. І тут вже навряд чи можна обійтися без коси, адже територія на присадибній ділянці вимагає постійного догляду – необхідно буде викошувати траву біля дерев, кущів, зборів, бордюрів, стовпів ...

Ідеальними помічниками у даному питанні стануть мотокоси і електрокоси ТМ "Кентавр", які впораються з цим завданням ідеально, в тому числі у важкодоступних місцях, де працювати газонокосаркою неефективно. Завдяки якісним компонентам і акуратному складанні вироби даного модельного ряду прослужать вірою і правдою не один сезон.

Асортимент продукції ТМ "Кентавр" включає 9 моделей мотокос (МК-4324Н, МК-4324НК, МК-4331Т, МК-4331ТК, МК-5232Н, МК-5232НК, МК-5236Т, МК-5236ТК, МК-5240ТК) і 2 моделі електрокіс (СК-1238Е, СК-1438Е).

Мотокоси ТМ "Кентавр" комплектуються надійними бензиновими двигунами потужністю від 2,4 к.с. до 4 к.с. У конструкцію двигунів закладені найкращі сучасні технології. Циліндр має хромоване покриття, завдяки чому в рази підвищена зносостійкість циліндро-поршневої групи.

Електрокоси в свою чергу використовують електродвигуни потужністю 1200 і 1400 Вт, обмотки ротора і статора у яких – 100% мідь. Таким чином, забезпечується максимальна надійність і здатність витримати більш високу робочу температуру, в порівнянні з алюмінієвої обмоткою або обмоткою зі сплаву міді з алюмінієм.

У конструкції виробів використовується цільна алюмінієва штанга. Дане рішення призвело до істотного зниження ваги мотокоси з одночасним збереженням всіх характеристик міцності штанги. Усередині штанги встановлений міцний вал.

Особливої уваги заслуговують мотокоси серії "Т" (МК-4331Т, МК-4331ТК, МК-5236Т, МК-5236ТК, МК-5240ТК), які спеціально розроблені з урахуванням запитів вітчизняних споживачів і мають цілу низку переваг, що впливають на продуктивність роботи.

Що характерно, всі моделі мото- і електрокос мають підвищену комфортність в роботі, а також простоту в обслуговуванні та зберіганні.

На всі частини і деталі мотокос і електрокос ТМ "Кентавр" поширюється абсолютна гарантія 1 рік, яка діє на всій території України.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element