Завантажити прайс

Категорії

21.01.2016 Зварювальні маски-хамелеон ТМ "Кентавр" – надійний захист очей зварювальника

Автоматичні зварювальні маски-хамелеон СМ-102, СМ-151 ТМ "Кентавр" забезпечують надійний захист очей зварювальник від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, яскравого світла, а також обличчя від механічного та конвекційного теплового впливу під час виконання зварювальних робіт.

Тепер немає необхідності постійно вмикати і вимикати маску – виріб в будь-який момент готовий до використання за призначенням. Всі параметри роботи світлофільтра, а саме – регулювання світлочутливості та час затримки встановлюються в автоматичному режимі.

Маски зварювальника СМ-102, СМ-151 ТМ "Кентавр" мають фіксовану ступінь затемнення світлофільтра в режимі очікування. Ступінь затемнення в режимі роботи в моделі СМ-102 – фіксована (DIN 11), в моделі СМ-151 регулюється в межах DIN 9-13.

Час спрацювання (реагування і перемикання) світлофільтрів зварювальних масок вкрай малий, і має найкращі показники серед конкурентів: СМ-102 – 1/10000 с, СМ-151 – 1/15000 с.

Корпус масок виготовлений із вогнетривкого ударостійкого поліпропілену. Завдяки малій вазі та ергономічному дизайну мінімізоване навантаження на шию зварювальника, внаслідок чого знижується стомлюваність в процесі тривалої роботи.

На автоматичні зварювальні маски-хамелеон СМ-102, СМ-151 ТМ "Кентавр" поширюється гарантія 2 роки, яка діє на всій території України.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element