Завантажити прайс

Категорії

08.12.2015 Пуско-зарядні пристрої ТМ "Кентавр" – високі якість та ефективність роботи

Торгова марка "Кентавр" представляє лінійку пуско-зарядних пристроїв, яка включає в себе 5 високоякісних, простих в експлуатації та обслуговуванні моделей: ПЗУ-120СП, ПЗУ-150СП, ПЗУ-400СП, ПЗУ-500СП та ПЗУ-600С.

Дані вироби здатні здійснювати пуск двигуна внутрішнього згоряння транспортних засобів, а також заряджати в автоматичному режимі свинцево-кислотні, залізо-нікелеві, нікель-кадмієві, нікель-метал-гідридні, літій-іонні, літій-полімерні, нікель-цинкові акумуляторні батареї з робочою напругою 12 В або 24 В ємністю від 20 Аг до 1000 Аг. В залежності від моделі максимальний пусковий струм становить від 120 до 360 А, максимальний струм зарядки – від 20 до 60 А.

Пуско-зарядні пристрої ТМ "Кентавр" можуть ефективно використовуватися як в стаціонарних, так і в польових умовах у складі мобільних комплексів, оснащених бензиновими або дизельними генераторами.

Головна відмінна особливість даної продуктової лінійки полягає в тому, що запускати двигун внутрішнього згоряння можна як повністю розрядженим акумулятором, так і з попередньою частковою підзарядкою АКБ.

ПЗУ-120СП, ПЗУ-150СП, ПЗУ-400СП, ПЗУ-500СП ТМ "Кентавр" мають два режими пуску ДВЗ та чотири режими зарядки АКБ. У свою чергу модель ПЗУ-600С має 6 режимів зарядки акумулятора та забезпечена механічним таймером зарядки. Заряджати даними пристроями можна як одну, так і кілька акумуляторних батарей одночасно.

Варто також відзначити, що ПЗУ-120СП і ПЗУ-150СП позиціонуються як компактні моделі, які зручно використовувати, транспортувати і зберігати.

Всі пуско-зарядні пристрої мають власний захист та захист акумуляторної батареї від неправильного під'эднання, а також захисти від короткого замикання, перевантаження і перегріву.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element