Завантажити прайс

Категорії

01.12.2015 Бензинові двигуни внутрішнього згоряння ТМ "Кентавр" – універсальність, потужність та надійність

Бензинові двигуни ДВC-200Б, ДВC-200Б1, ДВC-200Б1Х, ДВC-200БЗР, ДВC-200БШЛ, ДВC-390Б, ДВC-390БЭ, ДВC-420Б, ДВC-420БЭ ТМ "Кентавр" – модульні універсальні одноциліндрові чотиритактні двигуни повітряного охолодження загального призначення.

Бензинові двигуни внутрішнього згоряння ТМ "Кентавр" – ідеальний варіант для використання в якості автономних силових агрегатів для широкого спектру обладнання, техніки, верстатів і транспортних механізмів.

ДВЗ ТМ "Кентавр" можуть використовуватися в складі мініелектростанцій, сільськогосподарської техніки – мотоблоках, мотокультиваторах, косарках, самохідних шасі, іригаційних та зрошувальних системах, в будівельному обладнанні – віброплитах, ударних трамбовках, бетонозмішувачах, компресорах, насосах і помпах.

Основними перевагами бензинових двигунів ТМ "Кентавр" є висока потужність, економічність, надійність і невибагливість у роботі, а також простота в обслуговуванні.

Завдяки компактним габаритам і невеликій вазі двигуни ТМ "Кентавр" можна використовувати в якості силових агрегатів транспортних засобів, у тому числі і водного транспорту – човнів, катерів та невеликих яхт.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element