Завантажити прайс

Категорії

12.11.2015 Торгова марка "Кентавр" презентувала нові моделі зварювальних апаратів

Зварювальні апарати інверторного типу вже давно переможно увійшли в наше життя, одночасно замінивши важкі та великогабаритні трансформаторні зварювальні апарати. Використання інверторних технологій подачі струму дозволило значно зменшити вагу і габарити зварювальних апаратів, збільшити ККД, поліпшити якісні показники зварювальної дуги, забезпечити плавне покрокове регулювання зварювального струму. Але зварювальні інвертори не тільки витіснили з ужитку трансформаторні зварювальні апарати, але і продовжують свій стрімкий розвиток.

Досить успішна торгова марка "Кентавр", яка має динамічний розвиток, презентувала нову лінійку зварювальних апаратів інверторного типу, представлену трьома чудовими моделями різних потужностей: СВ-200ТР, СВ-210ТП і СВ-250ТП, які неможливо краще охарактеризувати, як таким простим слоганом – "Просто вмикай і вари!".

Зварювання виконується на постійному струмі плавкими металевими електродами для постійного та змінного струму з основним, рутиловим, целюлозним, кислим, змішаного типу та іншими видами покриттів.

Головною особливістю інверторних новинок СВ-200ТР, СВ-210ТП і СВ-250ТП ТМ "Кентавр" є те, що вся електронна складова розміщена на одній мікропроцесорній платі, завдяки чому ці зварювальні інвертори мають невеликі габарити і невисоку вартість. Дані моделі володіють всіма необхідними можливостями, які дозволять Вам швидко та ефективно провести зварювальні роботи будь-якої складності як стаціонарно (в гаражах, на станціях технічного обслуговування автомобілів тощо), так і в польових умовах (у складі мобільних комплексів, оснащених дизельними або бензиновими генераторами).

Принцип дії інверторного джерела зварювальної дуги заснований на перетворенні напруги 220 В змінного струму частотою 50 Гц у напругу постійного струму, після чого напруга постійного струму подається на зварювальну дугу.

Необхідно відзначити, що сучасна конструкція зварювальних апаратів СВ-200ТР, СВ-210ТП і СВ-250ТП ТМ "Кентавр", яка заснована на передових інверторних технологій, дозволяє швидко і без проблем отримати надійне зварне з’єднання& навіть зварювальнику, який не має високої кваліфікації.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element