Завантажити прайс

Категорії

05.11.2015 Мініелектростанції ТМ "Кентавр" – стабільна подача електроенергії

Асортиментний ряд мініелектростанцій торгової марки "Кентавр" налічує велику кількість моделей, які можуть стати як основним так і резервним джерелом електроенергії.

Дані силові агрегати стануть незамінними в питаннях забезпечення освітленням приватних будинків та заміських ділянок, електроживлення електронного обладнання, засобів зв'язку, спеціальних та побутових споживачів (телевізорів, холодильників, пральних машин, комп'ютерів, опалювальних котлів, насосів, електричних двигунів тощо), а також живлення електричного інструменту на будівельних об'єктах.

Основними критеріями мініелектростанцій ТМ "Кентавр" виступають висока якість комплектуючих, відмінна продуктивність та стабільна робота в усьому діапазоні навантажень.

Мініелектростанції ТМ "Кентавр" комплектуються надійними двотактними або чотиритактними бензиновими, а також чотиритактними дизельними двигунами внутрішнього згоряння потужністю від 2,5 к. с. до 15 к. с. Для запуску двигуна, крім ручного стартера, в мініелектростанціях КБГ-258Э, КБГ-505Э, КБГ-505ЭКР, КБГ-605Э, КБГ-605Э/3, ЛДГ-283Э, КДГ-283ЭК, ЛДГ-505ЭК, КДГ-505ЭК, КДГ-505ЭК/3 використовується електричний стартер.

Генератори здатні виробляти змінний струм в межах від 0,8 кВт до 6,5 кВт. Варто відзначити, що обмотки ротора і статора щіткових синхронних генераторів (крім моделі КБГ-258а) виготовлені зі 100% міді, що гарантує тривалу роботу виробів. Таким чином, виходячи з цілей та завдань, нескладно вибрати оптимальну модель силового агрегату для забезпечення електроенергією.

В основному всі моделі мініелектростанцій ТМ "Кентавр" забезпечені автоматичним регулятором напруги, який гарантує стабільну вихідну напругу у всьому діапазоні допустимих навантажень. Для забезпечення електроживленням малопотужних споживачів однофазного змінного струму ідеальним рішенням стане модель КБГ-078. У свою чергу, мініелектростанція КБГ-089 – ідеальний варіант для стабільного функціонування опалювальних котлів.

В асортиментній лінійці мініелектростанцій ТМ "Кентавр" присутні дві моделі – КБГ-605Э/3, КДГ-505ЭК/3, які, крім вироблення однофазного змінного струму напругою 220 В, здатні видавати трифазний змінний струм напругою 380 В.

Для зручності транспортування моделі КБГ-505ЭКР, КДГ-283К, КДГ-283ЭК, ЛДГ-505ЭК, КДГ-505ЭК та КДГ-505ЭК/3 забезпечені транспортувальними колесами.

Комплектуються мініелектростанції якісно розробленим Керівництвом з експлуатації, які в повній мірі відображає порядок експлуатації та обслуговування виробів.

Переглянути відео 1

Переглянути відео 2

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element