Завантажити прайс

Категорії

14.04.2015 Анонс вдосконаленої моделі мотоблока ТМ "Кентавр"

Представляємо вашій увазі новинку 2015 року на ринку мінісільгосптехніки – мотоблок п’ятої модифікації МБ 1080Д-5 ТМ "Кентавр", який є найкращим у своєму класі на присадибних, садових та городніх ділянках площею, що не перевищує 3 га.

Головними перевагами новинки виступає механічна зубчаста комбінована коробка перемикання передач зі спрощеною системою перемиканням "підвищених" та "знижених" передач. Завдяки цьому не потрібно витягати або вдавлювати важіль, досить перевести важіль керування в положення "підвищений" або "знижений" ряд і вибрати потрібну передачу. Крім цього, мотоблок МБ 1080Д-5 вигідно виділяється серед техніки подібної категорії наявністю: дводискового зчеплення, триремінной передачі, бічної кришки картера, виготовленої з чавуну, радіатора з круглими сотами, захисної ребристої сітки на вихлопній трубі, а також розширеного комплекту запасних частин та приладдя (ЗІП).

Основні технічні характеристики мотоблока вражають: потужність двигуна – 8 к.с., максимальна частота обертання колінчастого вала – 2200 об/хв, формула КПП – (3+1)*2, максимальна швидкість руху – 23 км/год, транспортні колеса – 6.00-12, дорожній просвіт – 180 мм, а також колія – від 650 до 740 мм. Варто відзначити, що при таких параметрах агрегат з легкістю впорається практично з будь-яким поставленим завданням, навіть у найбільш екстремальних умовах роботи. Крім цього, важливим фактором новинки є система регулювання керма по висоті, що дозволяє мотоблоку підлаштуватися під будь-який зріст користувача.

З мотоблоком МБ 1080Д-5 можна агрегатувати великий асортимент навісного, причіпного або буксировочного обладнання, з активними або пасивними робочими органами. Для приводу активного навісного або причіпного обладнання передбачений вал відбору потужності шпоночного типу та ведучий шків ремінної передачі. Також можлива передача крутного моменту на активне навісне обладнання, яке агрегатується з мотоблоком, безпосередньо з шестерень коробки передач через вікно в задній частині редуктора. Ця особливість дає можливість агрегатувати більший асортимент навісного та причіпного обладнання.

Величезний конструкторський досвід фахівців ТМ "Кентавр" та їх акцент на ефективну та комфортну роботу споживачів, сприяло створенню мотоблока МБ 1080Д-5 дійсно практичною та комфортною моделлю.

Переглянути відео

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element