Завантажити прайс

Категорії

04.04.2015 Увага! Нова генерація електрокіс ТМ "Кентавр"

ТМ "Кентавр" представляє нову генерацію електрокіс серії СК, під час розробки якої були враховані всі побажання та рекомендації користувачів.

Нове покоління електрокіс, що включає в себе дві моделі – СК-1238Е і СК-1438Е, відрізняються високою потужністю (1200 Вт і 1400 Вт відповідно), низьким рівнем вібрації та багатою комплектацією.

Під час розробки нових моделей електрокіс особлива увага приділялася питанням якості виконання і безпеки роботи: новий більш міцний пластик і нова структура корпусу, прямий вал, обмотки ротора і статора електродвигуна – 100% мідь, кнопка вмикання має систему захисту від випадкового вмикання, посилена шпуля.

Для комфортної роботи та надійного контролю над електрокосами на основній рукоятці передбачена м’яка прогумована поверхня. Для забезпечення найкращого положення під час роботи, виходячи з переваг і фізичних даних користувача, можна змінювати висоту і кут повороту додаткової рукоятки.

Для зручності транспортування штанга моделі СК-1238Е має просту складану конструкцію – в лічені секунди електрокоса буде складена та поміщена в упаковку. У свою чергу штанга у моделі СК-1438Е – цілісна посилена, що забезпечує додаткову міцність конструкції електрокоси.

Електрокоси СК-1238Е і СК-1438Е ТМ "Кентавр" мають абсолютну гарантію 1 рік, яка діє на всій території України.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element