Завантажити прайс

Категорії

19.03.2015 Розширення модельного ряду мотокіс торгової марки "Кентавр"

Торгова марка "Кентавр" на ринку садово-паркової техніки представила п’ять нових моделей мотокіс побутового призначення, які мають численні поліпшення, що стосуються як підвищення комфортності під час роботи, так і простоти в обслуговуванні. Лінійка мотокіс нової серії "Т" включає в себе моделі: МК-4331Т, МК-4331ТК, МК-5236Т, МК-5236ТК, МК-5240ТК.

Новинки, які спеціально розроблені з урахуванням запитів вітчизняних споживачів, мають низку явних переваг, які позитивно впливають на продуктивність роботи. Модельна серія "Т" має функцію «легкий старт», забезпечена редуктором з подовженим терміном експлуатації, спеціальну муфту з двома якісними підшипниками, що дозволило в рази знизити рівень вібрації та збільшити термін служби вузла. В конструкції двигуна об’єднані найкращі світові технології. Що важливо, циліндр має подвійне хромування, завдяки чому суттєво підвищується зносостійкість циліндро-поршневої групи.

Родзинкою моделей МК-4331Т, МК-4331ТК, МК-5236Т, МК-5236ТК, МК-5240ТК ТМ "Кентавр" є їх нова колірна гамма – темно-сірий і жовтий кольори. У свою чергу модель МК-5240ТК виконана з переважанням жовтого кольору. Також відзначається і міцна красива кольорова упаковка, в якій поставляються мотокоси.

Кожна модель серії "Т" має свій особистий серійний номер, який лазером вигравіруваний на корпусі силового агрегату.

На всі частини і деталі мотокіс поширюється абсолютна гарантія 1 рік, яка діє на всій території України.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element