Завантажити прайс

Категорії

05.02.2015 Нова продукція торгової марки "Кентавр"

Торгова марка "Кентавр" продовжує розширювати асортимент своєї продукції, випустивши на ринок будівельного обладнання вібротрамбовку ВТ-95, яка стане незамінною під час виконання робіт з ущільнення сипучих будівельних матеріалів, ґрунту, асфальту, асфальтобетону на невеликій території.

Головною перевагою новинки є потужний надійний економічний двигун ТМ "Кентавр" та висока ефективність ущільнення матеріалу. Основні робочі характеристики вібротрамбовки ВТ-95 ТМ "Кентавр", такі як відцентрова сила вібрації (12 кН), частота ударів (250-270 ударів за хвилину), висота стрибка (40-65 мм) і глибина ущільнення (40 см), досягаються завдяки потужному двигуну та досконало продуманим вузлам і механізмам.

Вібротрамбовка ВТ-95 ТМ "Кентавр" забезпечена міцною робочою плитою розміром 275х330 мм, що дозволяє ефективно використовувати дану модель у важкодоступних місцях.

Вібротрамбовка ВТ-95, завдяки відмінній продуктивності, ергономічності, надійності та простоті у роботі, стане ідеальним помічником в ході виконання низки будівельних і ландшафтних завдань.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element