Завантажити прайс

Категорії

29.01.2015 Нові моделі віброплит торгової марки "Кентавр"

В продаж надійшли нові моделі віброплит торгової марки "Кентавр" – ВП-70КБ, ВП-95КБ, ВП-100-1К, ВП-100-1КБ, які стануть незамінними в ході виконання робіт з ущільнення сипучих будівельних матеріалів, ґрунту, асфальту, асфальтобетону.

Головними перевагами новинок є ефективність ущільнення за один прохід та висока маневреність, що дозволяє проводити роботи на невеликих площах та у важкодоступних для габаритної будівельної техніки місцях.

Нові моделі віброплит обладнані універсальним двигуном ТМ "Кентавр", який відрізняється високою потужністю, економічністю та надійністю.

Відмінною рисою моделей ВП-70КБ, ВП-95КБ і ВП-100-1КБ виступає наявність зрошувальної системи з баком для води, що є обов’язковою умовою для успішного проведення робіт з ущільнення асфальтобетонних сумішей. Таким чином, виключається налипання оброблюваного матеріалу на підошву робочої плити.

Наявність транспортувальних коліс і швидкоскладаної рукоятки оператора значно полегшують транспортування даного будівельного обладнання. Головні відмінності виробів нової модельної серії – вага, розміри робочої плити і числове значення відцентрової сили вібратора.

Віброплити ВП-70КБ, ВП-95КБ, ВП-100-1К, ВП-100-1КБ ТМ "Кентавр", завдяки компактній конструкції, високій продуктивності, ергономічності, надійності та зручності у роботі, а також простоті в процесі експлуатації й обслуговування, стануть незамінними під час виконання різного роду будівельних та ландшафтних робіт.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element