Завантажити прайс

Категорії

01.12.2014 Нові моделі бензопил торгової марки "Кентавр"

На ринку садово-паркової техніки представлені дві нові моделі бензопил ТМ "Кентавр", які за якістю виконання і продуктивністю здатні зайняти гідну нішу. Мова йде про недорогі моделі, які оснащені двигуном великої потужності – БП-4521ТН, БП-5225ТН.

Ці бензопили спеціально розроблені для тієї категорії користувачів, яким вкрай необхідно виконувати регулярні роботи по догляду за присадибною ділянкою – спиляти сухостій, кущі, гілки, повалити невелике дерево і розпиляти його на колоди, а також заготовити дрова.

Головними перевагами бензопил БП-4521ТН і БП-5225ТН ТМ "Кентавр" є легкий старт, високі частота обертів двигуна і швидкість ланцюга, регульований масляний насос, ефективне гальмо ланцюга, сучасна антивібраційна система, а також швидкий доступ до повітряного фільтру. Завдяки хромованому циліндру забезпечується тривалий термін служби двигуна, так як збільшується зносостійкість циліндро-поршневої групи. Для швидкого та ефективного розпилювання деревини використовується 18-дюймові шина і ланцюг. Даний показник – ідеальний для виконання робіт у побуті, в тому числі із деревиною великої щільності та діаметру.

Потужність двигуна моделі БП-4521ТН ТМ "Кентавр" становить 2,8 к.с., а максимальна частота обертання колінчастого вала – 10500 об/хв. У свою чергу в моделі БП-5225ТН дані показники дорівнюють 3,3 к.с. і 11000 об/хв, відповідно.>

Бензопили БП-4521ТН, БП-5225ТН ТМ "Кентавр", які втілили в собі оптимальні показники ціни, продуктивності в роботі, надійності та простоти в обслуговуванні, по праву відносяться до категорії продукції "Надійна техніка".

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element