Завантажити прайс

Категорії

10.11.2014 Увага, новинка! Удосконалена модель мотоблока торгової марки "Кентавр"

Представляємо вашій увазі новинку 2014 року на ринку мінісільгосптехніки – мотоблок ТМ "Кентавр" МБ 40-1, якому не буде рівних на присадибних, садових і городніх ділянках площею до 1 гектара.

Головною конструктивною особливістю культиватора МБ 40-1 ТМ "Кентавр" є можливість приєднання активної (функціональної) шестисекційної роторної ґрунтофрези (з регулюванням ширини захвату від 400 до 700 мм і регулюванням глибини обробки від 50 до 200 мм, яка входить в комплект поставки мотоблока. Вдосконалена, більш вигнута форма ножів ґрунтофрез та їх дуже гострі ріжучі частини, дають можливість набагато глибше і швидше заглиблюватися в грунт, в порівнянні з аналогічними моделями з такою ж потужністю двигуна.

Мотоблок МБ 40-1 обладнаний економічним одноциліндровим чотиритактним бензиновим двигуном потужністю 7 к.с. (5,2 кВт) з примусовим повітряним охолодженням, який має збільшений моторесурс (понад 3000 мотогодин).

Дана модель оснащена роликовою системою перемикання передач (1 вперед, і реверс), яка приймає зусилля від потужного двигуна і передає крутний момент на редуктор для приведення транспортних коліс у дію, і на додатковий редуктор – для приводу ґрунтофрез. За рахунок цього мотоблок МБ 40-1 ТМ "Кентавр" має два режими роботи: вільний хід – ґрунтофреза вимкнена і культивація – ґрунтофреза увімкнена.

Для розширення функціональних можливостей мотоблока Ви можете придбати універсальне регульоване зчеплення і додаткове навісне обладнання: плуг, плоскоріз, лущильник, підгортальник, роторну косарку, картоплесаджалку, картоплекопач, граблі, борону, зернову і овочеву сівалки, оприскувачі, а також причіп.

Завдяки компактності, невеликій вазі (75 кг), маневреності і регульованому керму, мотоблоком МБ 40-1 ТМ "Кентавр" зможе керувати навіть підліток або людина похилого віку.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element