Завантажити прайс

Категорії

06.11.2014 Торгова марка "Кентавр" представляє нову модель мотоблока

На ринку сільськогосподарської техніки торгова марка "Кентавр" представила нову модель мотоблока МБ 2060Д-3, яка виготовлена з якісних матеріалів та із застосуванням сучасних технологій, що забезпечують її надійну та безперервну роботу на протязі всього терміну служби.

Мотоблок МБ 2060Д-3 оснащений двоступінчастою механічною КПП з реверсом і нейтралю, яка з легкістю приймає зусилля від чотиритактного дизельного двигуна потужністю 6 к.с. через дводискове постійно замкнуте зчеплення з ручним керуванням, та змінює швидкість обертання приводного валу.

В режимі першої швидкості мотоблок з легкістю тягне плуг або причіп, "акуратно" обертає ротор ґрунтофрез зі швидкістю від 130 до 150 об/хв, що дає можливість без зусиль заглибитися у ґрунт на 10-30 см і досконально його "перелопатити". А в режимі другої швидкості ротор ґрунтофрези так розкручується, що культивований родючи верхній шар ґрунту розпушуєть і ділиться на дрібні грудочки, при цьому збагачується киснем і ретельно позбавляється від бур’яну.

Одним з переваг даної моделі є рульове управління, встановлене на сайлентблоках, які гасять вібрації і коливання від нерівностей поверхні. Регулювання висоти керма і його поворот на 180 градусів здійснюється з допомогою затискачів вузлів регулювання. Всі необхідні вузли та управління точки розташовані на рукоятках керма. Це економить Ваш час, фізичну силу і дає відчуття практичності, зручності і комфорту.

Мотоблок МБ 2060Д-3 має компактний ергономічний дизайн, що робить цю модель зручною, простою і безпечною в експлуатації.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element