Завантажити прайс

Категорії

30.10.2014 Нові моделі масок зварювальника зі скляним світлофільтром ТМ "Кентавр"

Торгова марка "Кентавр" розширила модельну серію масок зварювальника зі скляним світлофільтром трьома новими моделями: СМ-11-3, СМ-11-4, СМ-11-5.

Перевагою новинок є наявність відкидного світлофільтра, завдяки чому відсутня потреба знімати маску з голови для огляду зони зварювання – досить лише підняти світлофільтр. Ступінь затемнення світлофільтра становить DIN 11, завдяки чому очі користувача будуть надійно захищені від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, а також інтенсивного світлового потоку, що утворюється в процесі зварювання.

Маска зварювальника СМ-11-5 ТМ "Кентавр", на відміну від інших масок даної модельної серії, має збільшені розміри оглядового вікна, надаючи велике поле зору.

Для надійної фіксації маски на голові зварювальника використовується регульований наголовник, завдяки чому забезпечуються зручність і комфорт під час проведення зварювальних робіт.

В якості матеріалу маски використовується ударостійкий вогнетривкий пластик. Завдяки малій вазі маски навантаження на шию зварювальника зведена до мінімуму, що значно знижує стомлюваність під час роботи.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element