Завантажити прайс

Категорії

04.09.2014 Розширення модельного ряду мініелектростанцій ТМ "Кентавр"

Модельний ряд мініелектростанцій торгової марки "Кентавр" характеризується зростаючим асортиментом, який регулярно поповнюється досить-таки цікавими новинками. У число останніх увійшло шість нових моделей: три бензинових генератора – КБГ-258а, КБГ-283, КБГ-505 і три дизельних – КДГ-283К, КДГ-283ЭК, КДГ-505ЭК/3.

Нові моделі мініелектростанцій призначені виключно для побутового використання, володіють відмінною продуктивністю, високою якістю виконання і стануть відмінним варіантом для забезпечення електроенергією в тих випадках, коли неможливо скористатися стаціонарною електричною мережею.

В групу нових мініелектростанцій торгової марки "Кентавр" з діапазоном потужності від 2,5 до 5,0 кВА входять п’ять однофазних моделей і одна трифазна – КДГ-505ЭК/3, до того ж дві моделі – КДГ-283ЭК, КДГ-505ЭК/3 крім ручного стартера забезпечені ще й електричним стартером. Що стосується моделі КБГ-258а, то вона буде приваблива для тієї категорії користувачів, які хочуть мати надійне резервне джерело електроживлення і при цьому заощадити на покупці.

Щодо зручності транспортування, три моделі генераторів – КДГ-283К, КДГ-283ЭК, КДГ-505ЭК/3 мають транспортувальні колеса, що в свою чергу робить дані силові агрегати мобільними.

Мініелектростанції оснащені сучасним автоматичним регулятором напруги, який забезпечує стабільність вихідної напруги у всьому діапазоні допустимих навантажень. Завдяки цьому новинки можна використовувати для електроживлення складного електронного обладнання, засобів зв’язку, а також спеціальних та побутових споживачів (комп’ютерів, телевізорів, опалювальних котлів).

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element