Завантажити прайс

Категорії

01.08.2014 Нові моделі компресорів ТМ "Кентавр"

Торгова марка "Кентавр" розширила свій модельний ряд поршневих компресорів, представивши на ринку дві нові моделі: КП-24/20ПГ КП-50/20ПГ. Від своїх попередників ці новинки відрізняються зміненим корпусом.

Поршневі компресори КП-24/20ПГ, КП-50/20ПГ ТМ "Кентавр", які мають продуктивність, відповідно, 198 л/хв і 206 л/хв, призначені суто для побутового використання і стануть відмінним варіантом для забезпечення автономною енергією різних інструментів та спеціального обладнання.

Максимальний тиск повітря, що створюється даними компресорами, становить 8 атм. Обидві моделі забезпечені манометрами для точного визначення тиску повітря в ресивері і на виході. Також конструкцією компресорів передбачені регулятор тиску і захист двигуна від перевантаження та перегріву, тим самим збільшуючи термін служби виробу.

Компресори КП-24/20ПГ, КП-50/20ПГ ТМ "Кентавр" відрізняються якісними комплектуючими, мають відмінну продуктивність, прості в експлуатації й обслуговуванні. Для зручності транспортування нові моделі забезпечені транспортувальними колесами, що, в симбіозі з невеликими габаритами і вагою, робить їх мобільними.

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element