Завантажити прайс

Категорії

01.04.2014 Нові зварювальні апарати ТМ "Кентавр"

Представляємо вашій увазі новинки – зварювальні апарати інверторного типу СВ-205Т форсаж, СВ-205ТД форсаж, СВ-235ТД форсаж, СВ-255ТД форсаж, СВ-300ТД форсаж ТМ "Кентавр", які призначені для ручного дугового зварювання металевих виробів в режимі ММА.

Зварювання здійснюється на постійному струмі плавкими металевими електродами для постійного та змінного струму з основним, рутиловим, целюлозним, кислим, змішаного типу та іншими видами покриттів.

Нові моделі зварювальних апаратів інверторного типу ТМ "Кентавр" можна використовувати як стаціонарно (в гаражах, на станціях технічного обслуговування автомобілів тощо), так і в польових умовах (у складі мобільних комплексів, оснащених дизельними або бензиновими генераторами).

Сучасна конструкція зварювальних апаратів інверторного типу, яка заснована на передових інверторних технологіях, дозволяє швидко і без проблем отримати надійне зварне з’єднання навіть зварювальнику, який не має високої кваліфікації.

Принцип дії інверторного джерела зварювальної дуги заснований на перетворенні напруги 220 В змінного струму частотою 50 Гц у напругу постійного струму, після чого напруга постійного струму подається на зварювальну дугу.

Використання інверторних технологій призвело до зменшення ваги та габаритів даних виробів, поліпшення якісного показника зварювальної дуги, збільшення ККД, а також можливості плавно регулювати зварювальний струм.

Крім високих показників надійності та продуктивності, зварювальні апарати ТМ «Кентавр» вирізняють сучасні технології, закладені в конструкцію виробів, такі як: система захисту від перегріву і функція "Форсаж дуги".

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element