Скачать прайс

Категории

Торгова марка "Кентавр" зробила сміливий крок вперед

Для ТМ "Кентавр" прогрес - це беззупинний рух вперед. В наших мотоблоках інженери-конструктори поєднали в рівних пропорціях якість і продуктивність, красу і комфорт. Все, за що беруться наші спеціалісти, будь то двигун чи органи управління - це є поєднанням надійності і ергономічності.

Мета торгової марки "Кентавр" полягає у створенні нових цінностей для кожного фермера окремо, підкреслюючи його унікальність, а також у створенні нової культури обробки земляної ділянки, яка піднімає на вищий рівень сам мотоблок і господаря, який керує ним.

Тому, на ринку мінісільгосптехніки України ТМ "Кентавр" представляє мотоблок нової модифікації МБ 1080Д-5, який був розроблений і вдосконалений за сучасними вимогами і технологіями на підставі спеціально проведених маркетингових досліджень споживчих уподобань.

Для обробки земляної ділянки любої складності площею від 50 соток до 3 гектарів мотоблоку ТМ «Кентавр» МБ 1080Д-5 з його потужністю і продуктивністю не має рівних, і в цьому переконалися господарі, які купили цей агрегат. Завдяки цьому мотоблоку і навісному обладнанню, що агрегатується з ним, можна виконувати широкий спектр сільськогосподарських та транспортних робіт, таких як: фрезерування, культивування, оранка важких, середніх і легких ґрунтів, боронування, міжрядне оброблення насаджень та посівів, прибирання коренеплодів, косіння трави, транспортування вантажів та багато інших робіт. Також завдяки мотоблоку можна вирощувати сільськогосподарські рослини з мінімальним використанням гербіцидів, або зовсім без їхнього використання.

Мотоблок МБ 1080Д-5 пофарбований в унікальний зелений колір абразивно-стійкою фарбою, а його витончений дизайн і конструкція вдосконалені до дрібниць.

Піклуванням конструкторів ТМ "Кентавр" про комфорт фермера під час роботи з мотоблоком МБ 1080Д-5 відчувається в кожній деталі: кермо і кронштейн кріплення керма спеціальної форми, що забезпечує гасіння вібрацій та коливань від нерівної поверхні; на кронштейні кріплення керма встановлений відсік для набору інструментів, на кермі встановлені всі органи управління, включаючи рукоятку керування положенням відкидної опори, а також регулювання висоти керма по зросту фермера (три положення). Всі ці переваги заощаджують Ваш час, фізичну силу і дають відчуття зручності, практичності і комфорту.

Професійний мотоблок МБ 1080Д-5 оснащений економічним одноциліндровим чотиритактним дизельним двигуном ДД180В потужністю 8 к. с. (при номінальних 2200 обертах за хвилину) з водяним охолодженням (радіатор з круглими сотами) і комбінованою системою змащування (шестеренчастий насос і система розбризкування), що виділяє даний мотоблок серед техніки подібної категорії і робить його найбільш надійнішим, і витривалішим у самих складних умовах роботи.

Моторесурс мотоблока значною мірою залежить від повітря, яким дихає двигун. Для очищення повітря у мотоблока МБ 1080Д-5 використовується комбінований інерційно-масляний фільтр з масляною ванною і швидкозмінною касетою, що забезпечує подвійне очищення повітря.

Завдяки новій конструкції платформи кріплення двигуна (встановлено чотири ребра жорсткості) і самого кріплення, яке включає в себе 5 болтів, а також модернізації балансування мотоблока, значно зменшилось навантаження на руки фермера під час роботи, управління мотоблоком стало простим і еталонним, і взагалі робота ним стала самим задоволенням.

Мотоблок МБ 1080Д-5 оснащений механічною зубчастою коробкою перемикання передач, яка управляється одним важелем. Вона має 3 швидкості вперед і одну назад, а також два ряди передач - «підвищений» та «понижений», що дають можливість працювати мотоблоком ТМ "Кентавр" в складних умовах продуктивно і творчо. Наприклад, на «понижених» передачах мотоблок з легкістю тягне плуг, плоскоріз або картоплекопалку, «інтелігентно» обертає ротор почвофрези із швидкістю від 120 до 160 обертів за хвилину, що дозволяє легко заглибитися в запресований ґрунт на 200-300 мм і ретельно його спушити, при цьому наситивши його киснем. А на «підвищених» передачах почвофреза так розкручується, що перетворює верхній шар ґрунту в дрібні грудочки, ефективно підрізує і ретельно вичісує бур'яни. Також серед переваг даної моделі є вдосконалена система перемикання «підвищених» та «понижених» передач, що не потребує витягування або вдавлювання важеля, достатньо перевести важіль управління в позицію «підвищений» або «понижений» ряд і вибрати потрібну передачу, а це значно заощаджує час і нерви.

Для прикладу, щоб засадити картоплею земляну ділянку площею приблизно в один гектар за допомогою мотоблока і прикріпленої до нього картоплесажалку потрібно менш ніж 3 години роботи, при цьому завдяки регулюванню картоплесажалки можна змінювати крок висадки від 150 до 350 мм, ширину міжряддя від 300 мм, а глибину висадки від 50 до 150 мм.

Інженери-конструктори ТМ "Кентавр" враховуючи складність українських ґрунтів, застосували для передачі крутного моменту від двигуна до коробки перемикання передач три привідні ремені (тип клинових ременів В-1830), який забезпечує максимальну передачу крутного моменту до робочого органу і дає можливість використовувати мотоблок для надскладних тягових задач. Також ця особливість відіграє велику роль під час агрегатування роторної або сегментної косарок, так як у мотоблоків з 2-ох ремінною передачею після приєднання коси залишається один ремінь для передачі крутного моменту від двигуна до КПП, а в мотоблоків з 3-ох ремінною передачею - два ремені.

Мотоблок МБ 1080Д-5 оснащений двохдисковим зчепленням фрикційного типу з безперервним контактом, яке покращує та посилює передачу крутного моменту в два рази в порівнянні з однодисковим зчепленням при однаковій силі притиснення і в той же час теплова напруженість деталей знижується за рахунок рівномірного розподілу навантаження. Також дводискове зчеплення забезпечує плавніше рушання з місця і його гальмування, що додає простоти і комфорту під час управління мотоблоком.

На двигуні мотоблока ТМ «Кентавр» МБ 1080Д-5 встановлена чавунна картерна кришка, яка на багато міцніша алюмінієвої, що особливо важливо під час частих запусках ручним стартером.

Щоб не пошкодити радіатор під час експлуатації або обслуговуванні, передбачена захисна перфорована решітка, яка попередить від механічних пошкоджень радіатора.

Питання розвороту мотоблока зазвичай з'являється під час їзди з адаптером, причепом, коли потрібно повернути мотоблок в кінці ділянки або грядки. Без функції розблокування півосей для повороту агрегату потрібно буде докласти чималих зусиль. А це, погодьтеся, викликає тільки роздратування, а ніяк не зручну і приємну роботу на ділянці. Тому конструктори ТМ "Кентавр" розробили і втілили в мотоблок МБ 1080Д-5 нову вдосконалену систему розблокування півосей коліс з важелями, на яких встановлені відвідні пружини для автоматичного повернення важеля в початкове положення. Ця система дала можливість розвертати мотоблок без застосування фізичних зусиль на кут до 240 градусів, як із застосуванням навісного обладнання, так і без нього.У базовій комплектації мотоблок МБ 1080Д-5 оснащений транспортними колесами великого діаметру 6.00-12 з шевронним малюнком протектора, які забезпечують надійне зчеплення з ґрунтом та оптимальні тягові характеристики.

Для безпеки та зручності експлуатації в транспортних цілях мотоблок ТМ "Кентавр" оснащений гальмами кільцевого типу з внутрішніми розтискними колодками. Мотоблок ТМ "Кентавр" МБ 1080Д-5 розвиває максимальну швидкість руху 23 км/год.

З мотоблоком ТМ "Кентавр" МБ 1080Д-5 можна агрегатувати великий асортимент навісного, причіпного або буксирувального обладнання з активними або пасивними робочими органами. Для приводу активного навісного або причіпного обладнання передбачений вал відбору потужності шпоночного типу з боковим поперечним розташуванням. Також можлива передача крутного моменту на активне навісне обладнання, яке агрегатується з мотоблоком, безпосередньо з шестерень коробки передач через вікно в задній частині редуктора. Ця особливість дає можливість агрегатувати більший асортимент навісного та причіпного обладнання.

Додаткових функціональних можливостей мотоблоку ТМ "Кентавр" МБ 1080Д-5 надає передбачений конструкцією двигуна - генератор змінного струму з вихідною потужність 60 Вт і напругою 12 В, який є джерелом живлення передньої фари. До генератора можна підключати електроприлади, які розраховані на дану напругу і потужність.

Якщо у Вас немає навичок роботи з даним агрегатом, то це не страшно, тому що мотоблок не відноситься до категорії складної сільськогосподарської техніки. Від Вас потрібно буде деяка частка вміння, а все інше ця чудо-техніка візьме на себе!

Як відомо, будь-яка техніка обладнана двигуном внутрішнього згоряння вимагає періодичного технічного обслуговування, яке включає в себе не тільки заміну масла. Тому, для зручності господарів, було створено мережу професійних сервісних центрів по всій території України, які виконують якісне обслуговування не тільки в гарантійний, але і в післягарантійний період. Гарантійний термін експлуатації мотоблока ТМ "Кентавр" МБ 1080Д-5 складає 12 місяців. На кожному етапі виробництва мотоблоків ТМ "Кентавр" діє контроль якості.

На сьогоднішній день асортимент ТМ "Кентавр" налічує багато позицій мінісільгосптехніки і навісного обладнання. Під час вибору техніки Ви можете користуватися зручним веб-ресурсом www.kentavr.ua.

Від усього серця бажаємо Вам щедрих врожаїв та добробуту!

 

АМТ
АМТ
ДТЗ
Vitals
Vitals Aqua
Лимекс
Корт
Ucenka
Biedronka
Spark
Element